Investujte a získejte mnohem více!

Výstavba zimní zahradyje s námi naprostá hračka. Kromě toho, že na místě, kde toužíte po vašem koutku přírody uděláme konzultaci, uděláme samozřejmě také kalkulaci, abyste věděli, do čeho jdete.
Jsme výjimeční v tom, že děláme nejen konzultaci, ale také vizualizaci ve formě 3D, abyste opravdu věděli, jak vaše představa bude v reálu vypadat. Montáž je samozřejmostí. Dále se můžete spolehnout na to, že nejen řešení, co se týče výsledku na oko je pro nás prioritou. Umíme také pracovat s tím, že je třeba v zahradě mít stínící systém, regulaci teploty a samozřejmě nezapomínáme také na izolaci celého prostoru!
Samozřejmě je nutností počítat s tím, že kvalitní izolační dvojitá skla v kombinaci s bezpečnostními prvky budou něco stát. Počáteční investice do takových skel bude vyšší, ale rozhodně se vám vyplatí. A to nejen pro to, že ochrání vaši zahradu před chladem v zimě, ale také v létě před přehříváním!
Dalším bonusem opravdu kvalitních izolačních oken je, že tvoří také bariéru pro hluk, což může být opravdu k nezaplacení!